Věnujte se svým pacientům. To ostatní nechte na nás.

Rádi byste, aby měla Vaše dentální praxe vlastní webovou prezentaci, ale nevíte, jak na to? Máme pro Vás jednoduché, rychlé a cenově dostupné řešení. Zajistíme Vám vytvoření takovéto webové stránky (vyberte si mezi provedením fullwidth nebo boxed) na základě dodaných textových i obrazových materiálů. Zajistíme uložení na web, správu domény i e-mailových schránek. To vše již od 5 900 Kč bez DPH. V ceně není započíván roční poplatek za uložení webových stránek (webhosting) a správu doménového jména.

Rádi Vám pomůžeme také s grafickým návrhem loga, se zpracováním a realizací tiskovin všeho druhu od vizitek, přes letáčky do ordinace, až po plakáty do čekárny. Neváhejte se na nás obrátit. Díky nám se můžete bezstarostně věnovat pouze svým pacientům.

Možnosti Vaší nové prezentace

– libovolné barevné schéma a pozadí
– vysoká variabilita
– jednoduchá administrace
– vlastní fotogalerie
– textové uspořádání dle Vašeho přání
– možnost přidání dalších podstránek
– statistiky přístupů Google Analytics
– zálohování systému pro případ výpadku

Výhody Vaší nové prezentace

– jednorázová cena pouze 5 900 Kč bez DPH
– otevřenost vůči vyhledávačům
– vlastní administrace
– jednoduchost
– přehlednost
– responzibilita vůči mobilním zařízením
– SEO optimalizace
– bezpečnostní aktualizace

Návrhy loga a zajištění tiskovin

Přípravíme pro Vás grafický návrh informačních letáčků do čekárny, přípravíme Vám vizitky včetně zajištění tisku. V případě potřeby navrhneme logo Vaší praxe.

Dentamed. Stomatologie bez starostí.

Jak získám novou prezentaci?

Je to zcela jednoduché. Zašlete nám na e-mail info@webzubare.cz Vaše kontaktní údaje a dobu, kdy je možné Vás kontaktovat a my s Vámi ve vhodnou chvíli spojíme, naznačíme následný postup a domluvíme podrobnosti. Využít můžete také náš objednávkový formulář.